Zaterdag 29 augustus 2026 wordt een topdag voor illustratieliefhebbers! De vierde editie van het illustratiefestival strijkt neer in cultuurcentrum Hasselt. Villa Verbeelding organiseert een dag boordevol workshops, lezingen, live illustratie, expo’s en een illustratie- en boekenmarkt. Met o.a. Leo Timmers, Carll Cneut, Gerda Dendooven en Pieter Van Eenoge.
In de voormiddag kan je kiezen tussen 7 verschillende workshops. In de namiddag zijn er lezingen, een live podcast en live illustratie.
Je favoriete boeken koop je bij de boekenstanden en kan je meteen al laten signeren. Op de illustratiemarkt vind je posters, kaartjes, prints, ... van jong illustratietalent.
Iedere festivalganger kan ook deelnemen aan De Illustratiemuur. Een expo voor één dag waar je eigen werk kan hangen tussen de grote namen.
TIP! Op vertoon van je festivalticket kan je op deze dag gratis Villa Verbeelding bezoeken.
- Alle info en het volledige programma vind je hier.
- De ticketverkoop start op woensdag 17 juni om 10u.
De Verbeelders is een illustratiefestival voor jongeren en volwassenen (16+) georganiseerd door Villa Verbeelding in samenwerking met cultuurcentrum Hasselt, Bibliotheek Hasselt Limburg en deAuteurs.
Locatie
Cultuurcentrum Hasselt (CCHA)Kunstlaan 5
3500 Hasselt
België